Kontakt i zamówienie ATOsa

data modyfikacji: 14.10.2020

O nas

Znajdujesz się w serwisie projektu „Sen o poranku” (2001-2020), którego celem jest techniczne i naukowe wsparcie metod NPR. Nie jesteśmy sklepem ani firmą, to co robimy, wynika z chęci POMOCY osobom, mającym problemy z metodami NPR, a w szczególności matkom małych dzieci.


Czy ATOs mi pomoże?

Termometr ATOs ma sens w przypadku osób, które unikają ciąży, stosując metody NPR, mają poważny problem z porannymi pomiarami temperatury i nie znajdują się w okresie poporodowym.

Chcielibyśmy, żeby ATOs trafiał TYLKO I WYŁĄCZNIE do osób, którym jest w stanie pomóc, dlatego rozważ zamówienie ATO-sa tylko w przypadku, gdy masz duży problem z pomiarami i nie widzisz innego sposobu rozwiązania go, niż nasz termometr. Jeżeli nie masz małych dzieci, albo planujesz zajście w ciążę, to jak wynika z naszych wieloletnich doświadczeń, ATOs nie będzie dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem. 


Czy zamówić ATOs-a?

Jeżeli:

– NPR jest jedyną akceptowaną przez Was metodą planowania rodziny,

– macie małe dzieci,

– pomiar temperatury w pochwie nie jest dla Ciebie problemem,

to rozważ zamówienie ATOsa.

Im więcej z poniższych stwierdzeń pasuje do Twojej sytuacji, tym bardziej będziesz z ATOsa zadowolona:

– zdecydowanie nie mogę teraz zajść w ciążę,

– moje wykresy są „dziurawe” i nie mogę im ufać,

– brak pomiaru to dla nas duży stres,

– nasze współżycie praktycznie zanikło,

– często z lękiem czekam na koleją miesiączkę,

– rano muszę się zająć dziećmi i nie „mam głowy” do pomiaru.


Jak zamówić ATOsa?

 

Doceniamy pomoc mężów, ale napisz do nas OSOBIŚCIE, korespondujemy TYLKO z potencjalnymi użytkowniczkami ATOsa.

 

1. Przed zamówieniem ATOsa zapoznaj się ze wszystkimi dostępnymi w tym serwisie informacjami.

2. W mailu do nas napisz dlaczego potrzebujesz ATOsa. Jeżeli ATOs będzie w stanie Ci pomóc, to poślemy Ci formularz zamówienia  termometru.

3. Z przyczyn ekonomiczno-prawnych ATOs jest dostępny  tylko w ramach udziału w badaniach na rzecz rozwoju metod NPR (szczegóły w formularzu zamówienia).
4. Koszt złożenia, testów i wysłania ATOs-a do paczkomatu to 285 zł.  Istnieje możliwość płacenia w nieoprocentowanych ratach 125zł + 8×20 zł. Jeżeli chcesz mocować ATOsa na udzie, to musisz sobie dokupić opaskę (koszt z wysyłką z Allegro ok. 30zł).
5. Bierz pod uwagę,  że składanie ATOs-ów to działalność „pro publico bono”, wykonywana w czasie wolnym od pracy i obowiązków rodzinnych. Dlatego oczekiwanie na ATOs-a może „chwilę” potrwać (każdy ATOs to 3h składania).

6. O tym, że  Twój ATOs jest gotowy, zostaniesz poinformowana mailem i wtedy będziesz miała możliwość zrezygnowania z niego (bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji).


ATOs serwis

1. Przed wysłaniem ATOs-a do wymiany baterii/naprawy skontaktuj się z nami.

2. ATOsa należy wysłać listem poleconym w sztywnym opakowaniu (np pudełko po mydle). Termometr powinien być unieruchomiony (woreczki foliowe, papier toaletowy itp.).
3. Do ATOs-a należy dołączyć wydrukowany i wypełniony: formularz zgłoszenia awarii termometru ATOs.
4. Obecnie ATOs-y są wysyłane TYLKO do paczkomatów. Na formularzu w rubryce: „Adres wysyłkowy” podaj adres i numer Twojego paczkomatu InPost.

5. Istnieje możliwość zmodyfikowania Twojego ATOsa do najnowszej wersji LC-B (model z wymiennymi bateriami). Jeżeli jesteś zainteresowana modyfikacją to napisz o tym w mailu.